WWE Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Güzel WWE Rpg Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kötü haberrrrrr

YazarMesaj
Triple-H

Triple-H

kötü haberrrrrr Empty
MesajKonu: kötü haberrrrrr   kötü haberrrrrr Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:28 pm

WWE Haberlerinde, son zamanlarda sözleşmesi biten starların sözleşmelerin yenilenmesi var. Birçok sevilen starların sözleşmeleri yenilendi zaten. Pek göz önünde olmayan ve sakatlık geçirenlerde şimdi sıra. Sızan haberlere göre Mickie James başta olmak üzere, Katie Lea Burchill, Shelton Benjamin, Kung Fu Naki, Slam Master J ve Jimmy Wang Yang ta bu sene göremicez. Yalnız bunu haber olarak taşımamızın nedeni, sözleşmeden çok, wwe nin bu fanlar tarafından tutulan starlara bu sene daha fazla öncelik vereceği ve buna göre gelecekte yıldızları parlar ise bu 6 isimle yollarına devam edecekleri bildirildi. Mickie ninde son dönemlerde çok ciddi sakatlıklar geçirmesi üzerine bir süre ara verilmesi gerektiği düşünüldü. Bugünde bu 6 stara, Mike Knox eklendi.

"Özellikle Mickie James'in neredeyse şampiyonluğu alacakken kovulması çok dikkat çekti.

Mickie James kovulmasından Twitter'da böyle bahsetti:

Teşekkürler James Gang! Sadece bunun mükemmel bir yolculuk olduğunu söylemek istiyorum. WWE benim çocukluk hayalimdi, ve bunu gerçekleştirdim. Ama Dünya’yı değiştiremem… Kovulunca üzüldüm ama yine de hayat devam ediyor. Beni destekleyen herkese minnettarım. Geçmiş… Burada yaşadıklarımı hiç unutmayacağım. Teşekkürler. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum! Her şey biter, ve yenisi başlar…

Not: Bu arada "yenisi başlar" sözcüğünden, acaba Mickie James'in başka federasyonda mı devam edeceği sözü de çıkarılabilir. Her şeyi zaman gösterecek."

İki haber aynı anda yayınlandığı için tek haber şeklinde birleştirildi.

kaynak: wwetr.com

kötü haberrrrrr
1 sayfadaki 1 sayfası